User Blogs (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Save
os: Ныффысс

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат
