User Blogs (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Home
pt: Início

en: Save
pt: Salvar

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda-feira

en: Tuesday
pt: Terça-feira

en: Wednesday
pt: Quarta-feira

en: Thursday
pt: Quinta-feira

en: Friday
pt: Sexta-feira

en: Saturday
pt: Sábado

en: January
pt: Janeiro

en: February
pt: Fevereiro

en: March
pt: Março

en: April
pt: Abril

en: May
pt: Mai

en: June
pt: Junho

en: July
pt: Julho

en: August
pt: Agosto

en: September
pt: Setembro

en: October
pt: Outubro

en: November
pt: Novembro

en: December
pt: Dezembro

en: View recent blog entries
pt: Ver posts recentes

en: Read !username's latest blog entries.
pt: Ler os últimos posts de !username.

en: !username's blog
pt: Blog de !username
