User Blogs (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Save
ru: Сохранить

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: January
ru: января

en: February
ru: февраля

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: December
ru: декабря

en: Blog
ru: Блог

en: Blogs
ru: Блоги

en: View recent blog entries
ru: Просмотреть последние записи в блоге

en: Read !username's latest blog entries.
ru: Читать последние записи в блоге !username.

en: !username's blog
ru: Блог пользователя !username
