User Blogs (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Save
sk: Uložiť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Blogs
sk: Blogy

en: View recent blog entries
sk: Zobraziť najnovšie príspevky v blogu

en: Read !username's latest blog entries.
sk: Čítať posledné príspevky v blogu používateľa !username.

en: !username's blog
sk: blog používateľa !username
