User Blogs (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Save
sq: Ruaj

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Blog
sq: Ditari

en: Blogs
sq: Ditarë

en: View recent blog entries
sq: Shfaq elementët e fundit të shtuar në ditar

en: Read !username's latest blog entries.
sq: Lexo elementët e fundit shtuar në ditarin e !username.

en: !username's blog
sq: ditari i !username
