User Blogs (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Save
sv: Spara

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: Blog
sv: Blogg

en: Blogs
sv: Bloggar

en: View recent blog entries
sv: Visa senaste blogginläggen

en: Read !username's latest blog entries.
sv: Läs senaste blogginläggen från !username.

en: !username's blog
sv: blogg för !username

en: Settings saved!
sv: Inställningar sparades!
