User Blogs (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Save
th: บันทึก

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: May
th: พ.ค.

en: Blog
th: บล็อก

en: Blogs
th: บล็อก

en: View recent blog entries
th: ดูรายการบล็อกล่าสุด

en: Read !username's latest blog entries.
th: อ่านบล็อกล่าสุดของ !username

en: !username's blog
th: บล็อกของ !username
