User Blogs (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Home
mn: Кол арын

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: May
mn: 5 ай

en: Blog
mn: Блог

en: Blogs
mn: Блоглар
