User Blogs (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Save
bg: Запази

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Blog
bg: Блог

en: Blogs
bg: Истории

en: View recent blog entries
bg: Преглед на последните блог записи

en: Read !username's latest blog entries.
bg: Прочетете последните блог публикации на !username.
