User Blogs (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Save
cs: Uložit

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Blogs
cs: Blogy

en: View recent blog entries
cs: Projít nejnovější příspěvky

en: Read !username's latest blog entries.
cs: Přečtěte si nejnovější příspěvky na blogu uživatele !username.

en: !username's blog
cs: Blog uživatele !username
