User Blogs (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Blogs
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་ཚུ།

en: View recent blog entries
dz: འཕྲལ་གྱི་ཝེབ་དྲན་དེབ་འཛུལ་ཞུགས་སྟོན་
