User Blogs (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Blogs
el: Ιστολόγια

en: View recent blog entries
el: Προβολή πρόσφατων ιστολογημάτων

en: Read !username's latest blog entries.
el: Ανάγνωση των τελευταίων ιστολογημάτων του χρήστη !username.

en: !username's blog
el: Ιστολόγιο του χρήστη !username
