User Blogs (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Save
eo: Konservu

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro

en: Blog
eo: Blogo

en: Blogs
eo: Blogoj

en: View recent blog entries
eo: Rigardu lastajn blogaĵojn

en: !username's blog
eo: La blogo de !username
