User Blogs (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Save
fi: Tallenna

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: Blog
fi: Blogi

en: Blogs
fi: Blogit

en: View recent blog entries
fi: Näytä uusimmat blogimerkinnät

en: Read !username's latest blog entries.
fi: Lue käyttäjän !username viimeisimmät blogimerkinnät.

en: !username's blog
fi: Käyttäjän !username blogi
