User Blogs (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Save
fr: Enregistrer

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: January
fr: janvier

en: February
fr: Février

en: March
fr: mars

en: April
fr: avril

en: May
fr: mai

en: June
fr: juin

en: July
fr: juillet

en: August
fr: août

en: September
fr: septembre

en: October
fr: octobre

en: November
fr: novembre

en: December
fr: décembre

en: View recent blog entries
fr: Voir les billets récents

en: Read !username's latest blog entries.
fr: Lire les dernières publications du blog de !username.

en: !username's blog
fr: Blog de !username
