User Blogs (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Save
he: שמירה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Blog
he: בלוג

en: Blogs
he: בלוגים

en: View recent blog entries
he: צפה ברישומים האחרונים בבלוג

en: Read !username's latest blog entries.
he: קרא את רישומי הבלוג האחרונים של !username.

en: !username's blog
he: הבלוג של !username
