User Blogs (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Save
hr: Spremi

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca

en: Blogs
hr: Blogovi

en: View recent blog entries
hr: Pregledaj posljednje blog unose

en: Read !username's latest blog entries.
hr: Pregledaj posljednje zapise bloga !username's .

en: !username's blog
hr: blog korisnika !username
