User Blogs (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (23 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Save
id: Simpan

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: January
id: Januari

en: February
id: Februari

en: March
id: Maret

en: May
id: Mei

en: June
id: Juni

en: July
id: Juli

en: August
id: Agustus

en: October
id: Oktober

en: November
id: Nopember

en: December
id: Desember

en: Blogs
id: Blog

en: View recent blog entries
id: Lihat entri blog terbaru

en: Read !username's latest blog entries.
id: Baca postingan terbaru dari blog !username.

en: !username's blog
id: Blog !username
