User Blogs (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Save
it: Salva

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: January
it: Gennaio

en: February
it: Febbraio

en: March
it: Marzo

en: April
it: Aprile

en: May
it: Mag

en: June
it: Giugno

en: July
it: Luglio

en: August
it: Agosto

en: September
it: Settembre

en: October
it: Ottobre

en: November
it: Novembre

en: December
it: Dicembre

en: Blogs
it: Blog

en: View recent blog entries
it: Vedi messaggi recenti del blog

en: Read !username's latest blog entries.
it: Leggi gli ultimi post del blog di !username

en: !username's blog
it: Blog di !username
