User Blogs (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Save
ja: 保存

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: January
ja: 1月

en: February
ja: 2月

en: March
ja: 3月

en: April
ja: 4月

en: May
ja: 5月

en: June
ja: 6月

en: July
ja: 7月

en: August
ja: 8月

en: September
ja: 9月

en: October
ja: 10月

en: November
ja: 11月

en: December
ja: 12月

en: Blog
ja: ブログ

en: Blogs
ja: ブログ

en: View recent blog entries
ja: 最近のブログエントリーを表示

en: Read !username's latest blog entries.
ja: !usernameさんの最新ブログエントリーを表示

en: !username's blog
ja: !usernameさんのブログ
