User Blogs (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Save
jv: Simpen

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber

en: Blogs
jv: Blog

en: View recent blog entries
jv: Ndeleng blog entri paling anyar

en: Read !username's latest blog entries.
jv: Maca blog entri paling anyar saka !username.

en: !username's blog
jv: Bloggé !username
