User Blogs (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Blogs
km: កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ

en: View recent blog entries
km: មើល​​ធាតុ​កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ​ថ្មីៗ

en: Read !username's latest blog entries.
km: អាន​ធាតុ​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ​ចុងក្រោយ​បំផុត​របស់ !username ។

en: !username's blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ​របស់ !username
