User Blogs (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Save
mn: Хадгалах

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: May
mn: 5-р сар

en: Blog
mn: Блог

en: Blogs
mn: Блогууд

en: Read !username's latest blog entries.
mn: !username-ийн блогийг сүүлийн тэмдэглэгээг унших.

en: !username's blog
mn: !username-н блог
