User Blogs (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Save
nn: Lagre

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: January
nn: Januar

en: February
nn: Februar

en: March
nn: Mars

en: May
nn: Mai

en: June
nn: Juni

en: July
nn: Juli

en: October
nn: Oktober

en: December
nn: Desember

en: Blog
nn: Blogg

en: Blogs
nn: Bloggar

en: View recent blog entries
nn: Sjå nyleg skrivne blogginnlegg.

en: Read !username's latest blog entries.
nn: Les !username sine siste blogginnlegg.

en: !username's blog
nn: !username sin blogg
