User Blogs (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Save
ta: சேமி

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: January
ta: ஐனவரி

en: February
ta: பிப்ரவரி

en: March
ta: மார்ச்

en: April
ta: ஏப்ரல்

en: May
ta: மே

en: June
ta: ஜூன்

en: July
ta: ஜூலை

en: August
ta: ஆகஸ்ட்

en: September
ta: செப்டம்பர்

en: October
ta: அக்டோபர்

en: November
ta: நவம்பர்

en: December
ta: டிசம்பர்

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: Blogs
ta: வலைதளங்கள்

en: View recent blog entries
ta: கடைசியான வலைதள பதிவுகளை பார்

en: Read !username's latest blog entries.
ta: !username இன் புதிய இடுகைகளை வாசிக்க.

en: !username's blog
ta: !username's இன் வலைப்பதிவு
