User Blogs (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Save
uk: Зберегти

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: January
uk: січня

en: February
uk: лютого

en: March
uk: березня

en: April
uk: квітня

en: May
uk: тра

en: June
uk: червня

en: July
uk: липня

en: August
uk: серпня

en: September
uk: вересня

en: October
uk: жовтня

en: November
uk: листопада

en: December
uk: грудня

en: Blog
uk: Блоґ

en: Blogs
uk: Блоґи

en: View recent blog entries
uk: Переглянути останні записи у блозі

en: Read !username's latest blog entries.
uk: Прочитати останні записи в блозі користувача !username.

en: !username's blog
uk: блоґ користувача !username
