User Blogs (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (26 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: January
hi: जनवरी

en: February
hi: फरवरी

en: March
hi: मार्च

en: April
hi: अप्रैल

en: May
hi: मई

en: June
hi: जून

en: July
hi: जुलाई

en: August
hi: अगस्त

en: September
hi: सितम्बर

en: October
hi: अक्टूबर

en: November
hi: नवम्बर

en: December
hi: दिसम्बर

en: Blog
hi: ब्लॉग

en: Blogs
hi: ब्लॉग

en: View recent blog entries
hi: हाल की ब्लॉग प्रविष्टियाँ देखें

en: Read !username's latest blog entries.
hi: !username की नवीनतम ब्लॉग प्रविष्टिया पढ़े .

en: !username's blog
hi: !username का ब्लॉग.
