User Blogs (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Save
lt: Saugoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: View recent blog entries
lt: Rodyti paskutinius tinklaraščio įrašus

en: Read !username's latest blog entries.
lt: Skaityti !username' naujausius tinklaraščio įrašus.

en: !username's blog
lt: !username tinklaraštis
