User categories (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Categories
af: Kategorieë

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: configure
af: verstel
