User categories (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Categories
da: Kategorier

en: Weight
da: Vægt

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Fields
da: Felter

en: configure
da: indstil

en: Machine name
da: Internt navn
