User categories (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Fields
eo: Kampoj

en: configure
eo: agordu
