User categories (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Fields
eu: Eremuak

en: configure
eu: konfiguratu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Add new category
eu: Kategoria berria gehitu
