User categories (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Fields
fi: Kentät

en: configure
fi: Muokkaa

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Add new category
fi: Lisää uusi luokka
