User categories (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: configure
fil: ayusin
