User categories (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Categories
fr: Catégories

en: Weight
fr: Poids

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Fields
fr: Champs

en: configure
fr: configurer

en: Machine name
fr: Nom système
