User categories (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Categories
is: Flokkar

en: Weight
is: Vægi

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Fields
is: Svæði

en: configure
is: stilla
