User categories (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Categories
it: Categorie

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Fields
it: Campi

en: configure
it: configura

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
