User categories (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Weight
ka: წონა

en: Add
ka: დამატება

en: Fields
ka: ველები

en: configure
ka: კონფიგურირება
