User categories (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Categories
kk: Категория

en: Weight
kk: Салмағы

en: Save
kk: Сақтау

en: Fields
kk: Өрістер

en: configure
kk: баптау
