User categories (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
