User categories (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Machine name
ne: मशीन नाम
