User categories (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Categories
os: Категоритæ

en: Weight
os: Уæз

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
