User categories (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Categories
sk: Kategórie

en: Weight
sk: Váha

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Fields
sk: Polia

en: configure
sk: konfigurácia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Add new category
sk: Pridať novú kategóriu
