User categories (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Categories
sl: Kategorije

en: Weight
sl: Teža

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: configure
sl: nastavi

en: Machine name
sl: Strojno ime
