User categories (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: configure
ta: முறையமை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
