User categories (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: configure
ar: ضبط

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
