User categories (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Categories
ast: Categoríes

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: configure
ast: configurar
