User categories (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Machine name
be: Машынная назва
