User categories (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
