User categories (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Categories
bs: Kategorije

en: Weight
bs: Težina

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: configure
bs: podesi
